Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Іграшка для папуг з кокосом і корком 32 см Zelena Zoo

 
Іграшка для папуг з кокосом і корком 32 см Zelena Zoo
Цена:
125,00 грн
Код товара:
ZZ-IKL32
Наличие:
много
Іграшка для папуг з кокосом і корком 32 см Zelena Zoo

Іграшка для папуг з кокосом і корком 32 см - це безпечна і повністю натуральна іграшка для птахів з джутового каната, гілочок берези, натурального екологічного корка і шкаралупи кокоса. Цю іграшку можна сміливо назвати Погризушкою для птахів, тому що всі її складові (крім металевого гачка для кріплення до прутів клітки) повністю натуральні і можна згризти!

Ця Гойдалка-погризушка вбереже Ваше майно від псування, і допоможе завжди бути в прекрасній фізичній формі.

Розміри: 32*9 см.

Іграшка допоможе задовольнити природну цікавість папуги щось розв'язувати, розкручувати, точити і колупати. Ваш пернатий буде лазити, висіти, "бити" цю іграшку, тож сміливо можна назвати її тренажером "зі спортивним ухилом".

Розгойдуватися на гойдалці - одна з найулюбленіших ігор папуги. Підвішена в клітці Гойдалка-погризушка займе папужку не на один день. Адже нормальний стан енергійного і компанійського пернатого, що-небудь смикати, гризти, бреньчати, створювати більше шуму. Іграшка зробить щасливішим вашого бешкетника.

Іграшки для папуг не тільки прекрасний спосіб розважити пташку поки вас немає вдома, це важливий елемент фізичного і психологічного розвитку вихованця.

Важливо: кора продукт натуральний, дефекти кори АБО ЇЇ ЧАСТКОВА ВІДСУТНІСТЬ не є браком!

Пам'ятайте, що у папуги мозок розвинений, як у дитини 3-х років, а в цьому віці діти граються, пізнають світ і хуліганять!

Якщо ви завели собі пернатого друга, - зробіть його життя цікавим і щасливим!

 

С данным товаром также покупают:

 
Кулька із лози ротангової пальми 4 см Zelena Zoo
Шарик из лозы ротанговой пальмы 4 см Zelena Zoo со звонком для грызунов - это совершенно безопасная и очень красивая ...
36,00 грн
 
Іграшка Березова погризушка для гризунів і пташок 28 см Zelena Zoo
74,00 грн
 
Подарунковий набір для середніх папуг Zelena Zoo
460,00 грн

Информация о производителе