Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 3 шт. 12 см Zelena Zoo

 
Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 3 шт. 12 см Zelena Zoo
Цена:
32,00 грн
Код товара:
ZZ-PB12
Наличие:
много
Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 3 шт. 12 см Zelena Zoo

Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 3 шт. 12 см Zelena Zoo необхідна птахам для ночівлі та денного проведення часу. Найкраще прикріплювати у клітці справжні гілочки дерев, так як від того, з якого матеріалу зроблені присади, залежить здоров'я лапок та загальне самопочуття птиці. Також натуральні гілки берези і ліщини папуги та інші птахи зможуть гризти дзьобом, поповнюючи організм додатковими мікроелементами.

Жердинка може бути встановлена ​​в будь-якому місці клітки, застосовна до будь-якого типу (вертикальних або горизонтальних) решітки клітки. Надійне та зручне металеве кріплення, прути клітини затискаються між металевими гайками.

Переваги жердинок з корою перед гладкошліфованими дерев'яними жердинками: якщо поверхня повністю гладка і рівна, то при сидінні на ній кінцівки відчуватимуть тиск на ті самі точки, а це не дуже добре. Пластикові жердинки взагалі можна ставити в клітину лише в період хвороби пернатого, коли необхідно піддавати клітку дезінфекції.

Папуги мають природний рефлекс при сидінні на гілці міцно стискати її кігтиками. Оскільки папуги практично весь час проводять у клітці, їм необхідно надати жердинки, різні за формою та розміром.

Наші березові жердинки з корою дозволяють птахам правильно ставити лапу під час посадки, гризти їх без шкоди для здоров'я, отримуючи при цьому корисні речовини.

Розмір: 12 см довжина (діаметр натуральної жердинки може трошки змінюватись)

Матеріали: дерево берези або ліщини, два хомутики для кріплення кожної жердинки.

Важливо: жердинки натуральні і можуть мати природні нерівності, повністю безпечні для здоров'я птахів. Кора продукт натуральний, дефекти кори АБО ЇЇ ЧАСТИНА ВІДСУТНІСТЬ не є браком!

Кожен виріб з натуральної деревини має свою унікальну форму та текстуру і може відрізнятись від представленого на картинці.

С данным товаром также покупают:

 
Гілочки яблуні 100 г Zelena Zoo
Веточки яблони 100 г Zelena Zoo натуральные веточки деревьев, обязательная добавка к кормам шиншилл, дегу, кроликов, ...
58,50 грн
 
Яблучко сушене для гризунів Крафт 80 г Zelena Zoo
79,00 грн
 
Гілочки ліщини 50 г Zelena Zoo
30,50 грн
 
Гілочки берези 50 г Zelena Zoo
30,50 грн
 
Дикі Ягоди для гризунів і папуг 50 г Zelena Zoo
28,00 грн
 
Чумиза в колосках 30 г Zelena Zoo
Чумиза (ботаническое название — итальянское просо) по содержанию белков гораздо богаче зерен проса, кукурузы, овса. В...
32,00 грн
 
Насіння Коноплі 150 г Zelena Zoo
52,00 грн
 
Злакомка 100 г мікс колосків злакових рослин Zelena Zoo
112,00 грн

Информация о производителе