Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 3 шт. 12 см Zelena Zoo

 
Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 3 шт. 12 см Zelena Zoo
Цена:
32,00 грн
Код товара:
ZZ-PB12
Наличие:
много
Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 3 шт. 12 см Zelena Zoo

Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 3 шт. 12 см Zelena Zoo необхідна птахам для ночівлі та денного проведення часу. Найкраще прикріплювати у клітці справжні гілочки дерев, так як від того, з якого матеріалу зроблені присади, залежить здоров'я лапок та загальне самопочуття птиці. Також натуральні гілки берези і ліщини папуги та інші птахи зможуть гризти дзьобом, поповнюючи організм додатковими мікроелементами.

Жердинка може бути встановлена ​​в будь-якому місці клітки, застосовна до будь-якого типу (вертикальних або горизонтальних) решітки клітки. Надійне та зручне металеве кріплення, прути клітини затискаються між металевими гайками.

Переваги жердинок з корою перед гладкошліфованими дерев'яними жердинками: якщо поверхня повністю гладка і рівна, то при сидінні на ній кінцівки відчуватимуть тиск на ті самі точки, а це не дуже добре. Пластикові жердинки взагалі можна ставити в клітину лише в період хвороби пернатого, коли необхідно піддавати клітку дезінфекції.

Папуги мають природний рефлекс при сидінні на гілці міцно стискати її кігтиками. Оскільки папуги практично весь час проводять у клітці, їм необхідно надати жердинки, різні за формою та розміром.

Наші березові жердинки з корою дозволяють птахам правильно ставити лапу під час посадки, гризти їх без шкоди для здоров'я, отримуючи при цьому корисні речовини.

Розмір: 12 см довжина (діаметр натуральної жердинки може трошки змінюватись)

Матеріали: дерево берези або ліщини, два хомутики для кріплення кожної жердинки.

Важливо: жердинки натуральні і можуть мати природні нерівності, повністю безпечні для здоров'я птахів. Кора продукт натуральний, дефекти кори АБО ЇЇ ЧАСТИНА ВІДСУТНІСТЬ не є браком!

Кожен виріб з натуральної деревини має свою унікальну форму та текстуру і може відрізнятись від представленого на картинці.

С данным товаром также покупают:

 
Поличка для сну на клітку дерев'яна 12 см
Полочка для сна на клетку деревянная 12 см - это полка-этаж для лазанья и отдыха толщиной 25 мм из натурального шлифо...
68,00 грн
 
Копошилка для папуг (суха годівничка) 100 г Zelena Zoo
Копошилка для попугаев (сухая кормушка) 100 г Zelena Zoo - это емкость с разнообразными травами и семенами, веточками...
112,00 грн
 
Квітковий Збір 30 г Zelena Zoo
58,00 грн
 
Блакитна глина для равликів і папуг 200 г Zelena Zoo
65,00 грн

Информация о производителе