Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Іграшка для великих папуг Коко Джамбо 45 см Zelena Zoo

 
Іграшка для великих папуг Коко Джамбо 45 см Zelena Zoo
Цена:
528,00 грн
Код товара:
ZZ-KJ45
Наличие:
много
Іграшка для великих папуг Коко Джамбо 45 см Zelena Zoo

 

 

Іграшка для великих папуг Коко Джамбо 45 см Zelena Zoo з натуральних кокосів для середніх та великих папуг. Допоможе задовольнити природну цікавість папуги щось розв'язувати, розкручувати, точити та колупати. Іграшки для папуг не тільки чудовий спосіб розважити пташку поки вас немає вдома, це важливий елемент фізичного та психологічного розвитку вашого улюбленця. Ваш пернатий лазитиме, висітиме, "бодатиме" цю іграшку, так що сміливо можна назвати її тренажером "зі спортивним ухилом".

Іграшка для великих папуг Коко Джамбо може бути використана як сховище матеріалів для пташиного гнізда або смаколиків, що сприяє підтримці природних рефлексів папуг. Абсолютно нешкідлива для здоров'я птахів.

Розгойдуватися на гойдалках одна з найулюбленіших ігор папуги. Підвішена в клітці іграшка займе папугу не один день. Адже нормальний стан енергійного і компанейського пернатого щось смикати, гризти, бренчати, створювати більше шуму. Іграшка зробить щасливішим вашого бешкетника.

Розміри: довжина 45 см, ширина 24 см

Пам'ятайте, що у папуги мозок розвинений, як у дитини 3-х років, а в цьому віці діти грають, впізнають світ та хуліганять!

Якщо ви завели собі пернатого друга, - зробіть його життя цікавим та щасливим!

 

С данным товаром также покупают:

 
Копошилка для папуг (суха годівничка) 100 г Zelena Zoo
Копошилка для попугаев (сухая кормушка) 100 г Zelena Zoo - это емкость с разнообразными травами и семенами, веточками...
112,00 грн
 
Сепія (панцир каракатиці) для папуг, гризунів 40 г крафт Zelena Zoo
133,00 грн
 
Іграшка Березова погризушка для гризунів і пташок 28 см Zelena Zoo
74,00 грн
 
Чумиза і Сенегальське просо в колосках 30 г Zelena Zoo
Сенегальское просо в колосьях – это натуральное и самое популярное лакомство для всех видов попугаев. Шелуха, которое...
32,00 грн

Информация о производителе