Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Просо в колосках 30 г Zelena Zoo

 
Просо в колосках 30 г Zelena Zoo
Цена:
26,50 грн
Код товара:
ZZ-PR30
Наличие:
много
Просо в колосках 30 г Zelena Zoo

Просо в колосках 30 г Zelena Zoo - це прекрасний корм для птахів, особливо для хвилястих папуг і дрібних гризунів, таких, як хомячки. Просо в колосках це і ласощі і основний корм, який дає змогу не тільки отримати задоволення від смаку, а й є прекрасною можливістю фізичних занять для птаха: пташка сама викльовує зерна з натуральних суцвіть. А хомячки та мишки будують собі хатки. Додавайте просо в колоссях до раціону вашого улюбленця. Це особливо необхідно перед періодом розмноження, під час линьки, а також для підживлення птаха.

Рекомендація щодо застосування: використовуйте як додаткове харчування до основного раціону. Вішайте колоски в клітку 3-4 рази на тиждень. Колоски дуже добре можна використовувати для приручення птаха, як винагороду.

Вага: 30 грам.

Колоскове просо - це чудовий спосіб побалувати вашого улюбленця відмінними ласощами. Палички з колоскового проса - це натуральна підгодівля і корисна добавка до щоденного раціону для всіх видів птахів: канарок, папуг, амадин та інших.

С данным товаром также покупают:

 
Насіння Коноплі 150 г Zelena Zoo
52,00 грн
 
Глиняний камінь для папуг з насінням, овочами і квітами 100 г Zelena Zoo
128,00 грн
 
Гойдалка Лазалка дерев'яна для папуг 30 см Zelena Zoo
88,00 грн
 
Хвощ польовий ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Хвощ полевой - лучший источник легкоусвояемого кремния и калия для грызунов. Укрепляет когти и благотворно влияет на ...
63,00 грн
 
Морква для гризунів сушена 50 г Zelena Zoo
38,50 грн
 
Кулька із лози ротангової пальми 4 см Zelena Zoo
Шарик из лозы ротанговой пальмы 4 см Zelena Zoo со звонком для грызунов - это совершенно безопасная и очень красивая ...
36,00 грн
 
Топінамбур ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
71,00 грн
 
Жердинка з гойдалкою береза 25 см Zelena Zoo
98,00 грн

Информация о производителе