Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Присада для великих папуг і птахів ø3 см береза 25 см Zelena Zoo

 
Присада для великих папуг і птахів ø3 см береза 25 см Zelena Zoo
Цена:
68,00 грн
Код товара:
ZZ-PDKP
Наличие:
много
Присада для великих папуг і птахів ø3 см береза 25 см Zelena Zoo

Присада для великих папуг і птахів ø3 см береза 25 см Zelena Zooнеобхідна птахам для ночівлі та денного проведення часу. Найкраще прикріплювати у клітці справжні гілочки дерев, так як від того, з якого матеріалу зроблені присади, залежить здоров'я лапок та загальне самопочуття птиці. Також натуральні гілки берези і ліщини папуги та інші птахи зможуть гризти дзьобом, поповнюючи організм додатковими мікроелементами.

Розміри: 25 см довжина (діаметр натуральної березової присади больше 3 см)

Матеріали: дерево, метал

Присада може бути встановлена ​​в будь-якому місці клітки, застосовна до будь-якого типу (вертикальних або горизонтальних) решітки клітки. Надійне та зручне металеве кріплення, прути клітини затискаються між металевими гайками.

Переваги присад з корою перед гладкошліфованими дерев'яними жердинками: якщо поверхня повністю гладка і рівна, то при сидінні на ній кінцівки відчуватимуть тиск на ті самі точки, а це не дуже добре. Пластикові жердинки взагалі можна ставити в клітину лише в період хвороби пернатого, коли необхідно піддавати клітку дезінфекції.

Папуги мають природний рефлекс при сидінні на гілці міцно стискати її кігтиками. Оскільки папуги практично весь час проводять у клітці, їм необхідно надати присади, різні за формою та розміром.

Наші березові присади з корою дозволяють птахам правильно ставити лапу під час посадки, гризти їх без шкоди для здоров'я, отримуючи при цьому корисні речовини.

Розмір: 25 см довжина (діаметр натуральної жердинки може змінюватись від 1 до 2 см)

Матеріали: дерево, метал

Важливо: присади натуральні і можуть мати природні нерівності, повністю безпечні для здоров'я птахів.До продажу ми постаралися виділити 2 види жердинок: рівні поодинокі та нерівні гілки або гілки з розгалуженнями. Всі вони однакової довжини 25 см. За своїм бажанням ви можете повідомити менеджеру, яку (рівну або нерівну) жердинку ви хочете придбати.

Кора продукт натуральний, дефекти кори АБО ЇЇ ЧАСТИНА ВІДСУТНІСТЬ не є браком!

Кожен виріб з натуральної деревини має свою унікальну форму та текстуру і може відрізнятись від представленого на картинці.

Фото: на останньому фото поряд кріплення жердинки та присади.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе