Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Погризушка-іграшка Гелікоптер 38 см Zelena Zoo

Погризушка-іграшка Гелікоптер 38 см Zelena Zoo
Цена:
200,00 грн
Код товара:
ZZ-PIG
Наличие:
много
Погризушка-іграшка Гелікоптер 38 см Zelena Zoo

Погризушка-іграшка Гелікоптер 38 см Zelena Zooце безпечна і повністю натуральна іграшка для птахів і гризунів з джутового каната, гілочок фруктових дерев та каменів пемзи, а також кокосу. Цю іграшку можна назвати погризушкою, так як всі її складові (крім металевого гачка для кріплення до клітки) повністю натуральні і можна згризти!

Ця гойдалка-погризушка вбереже ваше майно від псування, і допоможе завжди бути у чудовій фізичній формі.

Іграшка допоможе задовольнити природну цікавість папуги щось розв'язувати, розкручувати, точити та колупати. Ваш пернатий лазитиме, висітиме, "бодатиме" цю іграшку, так що сміливо можна назвати її тренажером "зі спортивним ухилом".

Розгойдуватися на гойдалках - одна з найулюбленіших ігор папуги. Підвішена в клітці Гойдалка-погризушка займе папужку не на один день. Адже нормальний стан енергійного та компанейського пернатого що-небудь смикати, гризти, бренчати, створювати більше шуму. Іграшка зробить щасливішим за вашого бешкетника.

Іграшки не тільки чудовий спосіб розважити улюбленця, поки вас немає вдома, це важливий елемент фізичного та психологічного розвитку вашого вихованця.

Розміри: 38*15 см.

Важливо: кора продукт натуральний, дефекти кори АБО ЇЇ ЧАСТИНА ВІДСУТНІСТЬ не є браком!

Пам'ятайте, що у папуги мозок розвинений, як у дитини 3-х років, а в цьому віці діти грають, впізнають світ та хуліганять!

Якщо ви завели собі пернатого друга, - зробіть його життя цікавим та щасливим!

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе