Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Спориш ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 
Спориш ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Цена:
77,00 грн
Код товара:
ZZ-ZR-S
Наличие:
много
Спориш ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 

Спориш ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo - ароматна суміш прямо з природи. Збалансована, багата суміш трав та листя – це здорове доповнення до щоденного раціону гризунів. Сушені трави - справжня слабкість для ваших травоїдних, що забезпечує відмінне травлення та правильну сточку зубів.

Здорова дієта, багата на клітковину щодня. Зелений раціон Спориш не тільки чудово пахне, але і є важливою частиною меню. Природні інгредієнти для правильного збалансованого та здорового харчування гризунів.

Спориш увібрав у себе лише найкраще: дубильні речовини, смоли, кислоти, мінерали, ефірні олії. Антибактеріальні та протизапальні властивості рослини зміцнюють імунітет і не дають шансу вірусам та інфекціям потрапити в організм. Благотворно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Має позитивний вплив на кровоносну та серцево-судинну системи.

Склад: стебла, листя, квіти споришу.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами у достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами та повноцінним білком. Сприяє вирощуванню здорового, добре розвиненого молодняку.

Рекомендовано особливо для кроликів, морських свинок, всіх видів папуг, а також шиншил, дегу, щурів та хом'яків.

Виріб зібрано та упаковано вручну.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе