Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Мох Сфагнум субстрат для тераріуму 10 л Zelena Zoo

 
Мох Сфагнум субстрат для тераріуму 10 л Zelena Zoo
Цена:
384,00 грн
Код товара:
ZZ-MS10
Наличие:
много
Мох Сфагнум субстрат для тераріуму 10 л Zelena Zoo

Мох Сфагнум субстрат для тераріуму 10 л Zelena Zoo – природний тераріумний субстрат. Ідеально для тераріумів, флораріумів, горщикових та садових рослин. Чудово утримує вологу.

Властивості: разюча гігроскопічність, відмінна повітропроникність, антибактеріальні властивості. Мох сфагнум легко вбирає вологу, має здатність утримувати води у багато разів більше за свій об'єм, цим він сприяє рівномірному зволоженню тераріуму або земляної грудки. Мох сфагнум — ефективний засіб для лікування кореневої системи, оскільки містять у собі протигнильні речовини «сфагнол». Має бактерицидну властивість, попереджає загнивання коренів. Мох сфагнум дуже гарний для пророщування листя та приживання молодих рослин. Застосування моху сфагнуму благотворно впливає стан квітів, оскільки де вони виносять пересушування. Мох дуже зручний і ефективний для розмноження рослин повітряними відведеннями (драцена, диффенбахія, каучуконосний фікус, монстера). Також застосовують для вигонки орхідей, для пророщування великого насіння і вкорінення стеблових живців.

Мох Сфагнум субстрат для тераріуму Zelena Zoo сухою, бежевого відтінку розфасований у пакетах по 10 л.

Застосування сфагнуму в садівництві: Мох сфагнум - це мрія квітникара, особливо лінивого. Наприклад, якщо ви влітку їдете з дому на тривалий період, то можете покласти у горщики з квітами змочений у воді сфагнум. Він поступово віддаватиме вологу в ґрунт і це дозволить вашим рослинам не зав'янути. Крім того, дрібно нарізаний сфагнум зазвичай перемішують із землею і готову суміш використовують для висаджування кімнатних рослин.Знову ж таки це дозволить землі довше залишатися вологою.

Сфагнум можна використовувати і для укорінення живців кімнатних рослин, а також якихось дачних кущів або чагарників. Сфагнум у цьому випадку змочують або беруть вологий сфагнум із природи, дрібно-дрібно рвуть і змішують із землею. Після чого в цей зволожений ґрунт висаджують живці. Їх потрібно трохи заглибити і залишити для укорінення. Досліди показують, що кількість загниваючих коренів при такому вирощуванні буде значно меншою, ніж за будь-якого іншого способу.

Найчастіше сфагнум використовують любителі орхідей та фіалок. Іноді навіть у квіткових магазинах мох сфагнум продається невеликими упаковками. Для чого? По-перше, він здатний підкислювати ґрунт, а це необхідна умова для нормального вирощування фіалок. Чим кисліше середовище, тим яскравішим і симпатичнішим буде облямівка на листі цих рослин. У орхідей є повітряне коріння, за допомогою якого вони поглинають вологу не з грунту, як інші рослини, а з повітря. Це коріння має бути постійно зволожене, тому що в тропіках, де ростуть ці квіти, дуже висока вологість. Але як можна цього досягти в нашій звичайній міській квартирі, коли вологість повітря у нас завжди нижча за норму? У цьому випадку коріння орхідей обплутується або прикривається свіжим сфагнумом, який постійно обприскують водою. Якщо ви вдалися до цього засобу, то вам не потрібно буде п'ять разів на добу обприскувати це повітряне коріння, достатньо зробити це лише один раз.

Сухий мох сфагнум можна також використовувати і на дачній ділянці, наприклад, для того, щоб вкривати рослини, які бояться морозу.Він чудово збереже тепло і дозволить вашим вихованцям не замерзнути взимку. Крім того, сфагнум дає таку корисну копалину як торф, який є чудовим добривом. Напевно, всім дачникам, які висаджують розсаду навесні, знайомі торф'яні горщики, в які можна посадити свою розсаду, а потім, не пересаджуючи, разом із горщиком перенести рослину в ґрунт. Горщик не тільки швидко перегниє, але і дасть додаткове добриво зростаючим корінням.

Мох сфагнум, не має поживних речовин, але він надає землі необхідну пухкість, легкість та гігроскопічність, завдяки чому ніжні коріння глибше проникають у ґрунт і закріплюються там. Мох сфагнум легко вбирає вологу, має здатність утримувати воду набагато більше свого обсягу, цим він сприяє рівномірному зволоженню земляної грудки. Сфагнові мохи - це також ефективний засіб для лікування кореневої системи, оскільки містять у собі протигнильні речовини «сфагнол». Має бактерицидну властивість, попереджає загнивання коренів. Дуже гарний у застосуванні для пророщування листя та приживання молодих рослин.

Мох сфагнум підходить для багатьох рослин, таких як: сенполії (узамбарські фіалки), глоксинії, стрептокарпуси, бегонії, королівські бегонії, орхідеї, драцени, диффенбахії, монстери.

С данным товаром также покупают:

 
Мох Ягель субстрат для тераріуму 10 л Zelena Zoo
384,00 грн
 
Гойдалка-Погризушка для папуг натур.дерев. з кульками 35 см Zelena Zoo
Качеля-погрызушка для попугаев натур. дерев. с шариками 35 см - это безопасная и полностью натуральная игрушка для пт...
98,00 грн
 
Іграшка-Погризушка камінь-пемза на канаті 20 см Zelena Zoo
Игрушка-Погрызушка камень-пемза на канате 20 см - вкусное, полезное и веселое развлечение для грызунов, а также для т...
88,00 грн
 
Мати-й-мачуха ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Мать-и-мачеха ЗЕЛЕНЫЙ РАЦИОН для грызунов 100 г Zelena Zoo
77,00 грн
 
ЯГОДИ Малини і Шовковиці 50 г Zelena Zoo
ЯГОДЫ Малины и Шелковицы 50 г Zelena Zoo— вкусные и полезные лакомства супер премиум класса для шиншилл и дегу, а так...
79,50 грн
 
Спориш ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
77,00 грн
 
Вербовий віничок ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
71,00 грн
 
Кукурудзяні рильця для гризунів 25 г Zelena Zoo
Кукурузные рыльца 25 г Zelena Zoo содержат в себе оргомное количество витамина К, а также витамины групп А, Е, В, ино...
30,50 грн

Информация о производителе