Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Мох Мніум субстрат для тераріуму 1 л Zelena Zoo

 
Мох Мніум субстрат для тераріуму 1 л Zelena Zoo
Цена:
46,00 грн
Код товара:
ZZ-MM1
Наличие:
много
Мох Мніум субстрат для тераріуму 1 л Zelena Zoo

Мох Мніум субстрат для тераріуму 1 л Zelena Zoo – природний лісовий мох зеленого кольору у верхній та бежево-коричневого у нижній його частині. Збільшує та підтримує вологість повітря в тераріумі. Не має хімічних добавок. Лісовий мох добре вбирає воду і добре зберігає вологість, що забезпечує рівномірне зволоження тераріуму для ахатин та різних рептилій.

Наш лісовий Мох Мніум може використовуватися в дизайні інтер'єру, освіжаючи його та стане справжньою знахідкою для всіх любителів споглядання зелені. Мох Мніум у середовищі — явна ознака екостилю. Він придатний для різних композицій, стінових панелей із моху, фітокартин та інших дизайнерських рішень із вкрапленнями моху.
 
Об'єм: 1 л Вага: приблизно 40-50 гр.
 
Мох лісовий натуральний використовується у творчості та рукоділлі, декорі інтер'єрів та предметів. Мох має зелений колір, добре висушений. Його можна приклеювати клеєм до різних поверхонь та закріплювати аерозольними лаками.
 
Натуральний мох широко застосовується у флористиці. Його часто використовують для заключного оформлення майже готової композиції. Він чудово приховає недоліки, надасть композиції свіжості, зробить її більш натуральною.
 
На стіні з лісового моху можна робити оригінальні візерунки, підстригаючи мох та використовуючи різнокольорові відтінки рослини. Крім чудового естетичного ефекту, стіна з моху забезпечить додаткову звукоізоляцію. Вона не викличе алергії та не завдасть шкоди. Її поверхня м'яка та бархатиста, її приємно чіпати руками. Отже, пристрій живої стіни — прерогатива для людей, які цінують природну красу.
 
Натуральний лісовий мох може містити кілька соснових голок, листочків, гілочок.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе