Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Мох Сфагнум субстрат для тераріуму 1 л Zelena Zoo

 
Мох Сфагнум субстрат для тераріуму 1 л Zelena Zoo
Цена:
46,00 грн
Код товара:
ZZ-MS1
Наличие:
много
Мох Сфагнум субстрат для тераріуму 1 л Zelena Zoo

Мох Сфагнум субстрат для тераріуму 1 л Zelena Zoo – природний тераріумний субстрат. Ідеально для тераріумів, флораріумів, горщикових та садових рослин. Чудово утримує вологу.

Властивості: разюча гігроскопічність, відмінна повітропроникність, антибактеріальні властивості. Мох сфагнум легко вбирає вологу, має здатність утримувати води у багато разів більше за свій об'єм, цим він сприяє рівномірному зволоженню тераріуму або земляної грудки. Мох сфагнум — ефективний засіб для лікування кореневої системи, оскільки містять у собі протигнильні речовини «сфагнол». Має бактерицидну властивість, попереджає загнивання коренів. Мох сфагнум дуже гарний для пророщування листя та приживання молодих рослин. Застосування моху сфагнуму благотворно впливає стан квітів, оскільки де вони виносять пересушування. Мох дуже зручний і ефективний для розмноження рослин повітряними відведеннями (драцена, диффенбахія, каучуконосний фікус, монстера). Також застосовують для вигонки орхідей, для пророщування великого насіння і вкорінення стеблових живців.

Мох Сфагнум субстрат для тераріуму Zelena Zoo сухий, бежевого відтінку розфасований у пакетах по 1 л.

Застосування сфагнуму в садівництві: Мох сфагнум - це мрія квітникара, особливо лінивого. Наприклад, якщо ви влітку їдете з дому на тривалий період, то можете покласти у горщики з квітами змочений у воді сфагнум. Він поступово віддаватиме вологу в ґрунт і це дозволить вашим рослинам не зав'янути. Крім того, дрібно нарізаний сфагнум зазвичай перемішують із землею і готову суміш використовують для висаджування кімнатних рослин.Знову ж таки це дозволить землі довше залишатися вологою.

Сфагнум можна використовувати і для укорінення живців кімнатних рослин, а також якихось дачних кущів або чагарників. Сфагнум у цьому випадку змочують або беруть вологий сфагнум із природи, дрібно-дрібно рвуть і змішують із землею. Після чого в цей зволожений ґрунт висаджують живці. Їх потрібно трохи заглибити і залишити для укорінення. Досліди показують, що кількість загниваючих коренів при такому вирощуванні буде значно меншою, ніж за будь-якого іншого способу.

Найчастіше сфагнум використовують любителі орхідей та фіалок. Іноді навіть у квіткових магазинах мох сфагнум продається невеликими упаковками. Для чого? По-перше, він здатний підкислювати ґрунт, а це необхідна умова для нормального вирощування фіалок. Чим кисліше середовище, тим яскравішим і симпатичнішим буде облямівка на листі цих рослин. У орхідей є повітряне коріння, за допомогою якого вони поглинають вологу не з грунту, як інші рослини, а з повітря. Це коріння має бути постійно зволожене, тому що в тропіках, де ростуть ці квіти, дуже висока вологість. Але як можна цього досягти в нашій звичайній міській квартирі, коли вологість повітря у нас завжди нижча за норму? У цьому випадку коріння орхідей обплутується або прикривається свіжим сфагнумом, який постійно обприскують водою. Якщо ви вдалися до цього засобу, то вам не потрібно буде п'ять разів на добу обприскувати це повітряне коріння, достатньо зробити це лише один раз.

Сухий мох сфагнум можна також використовувати і на дачній ділянці, наприклад, для того, щоб вкривати рослини, які бояться морозу.Він чудово збереже тепло і дозволить вашим вихованцям не замерзнути взимку. Крім того, сфагнум дає таку корисну копалину як торф, який є чудовим добривом. Напевно, всім дачникам, які висаджують розсаду навесні, знайомі торф'яні горщики, в які можна посадити свою розсаду, а потім, не пересаджуючи, разом із горщиком перенести рослину в ґрунт. Горщик не тільки швидко перегниє, але і дасть додаткове добриво зростаючим корінням.

Мох сфагнум, не має поживних речовин, але він надає землі необхідну пухкість, легкість та гігроскопічність, завдяки чому ніжні коріння глибше проникають у ґрунт і закріплюються там. Мох сфагнум легко вбирає вологу, має здатність утримувати воду набагато більше свого обсягу, цим він сприяє рівномірному зволоженню земляної грудки. Сфагнові мохи - це також ефективний засіб для лікування кореневої системи, оскільки містять у собі протигнильні речовини «сфагнол». Має бактерицидну властивість, попереджає загнивання коренів. Дуже гарний у застосуванні для пророщування листя та приживання молодих рослин.

Мох сфагнум підходить для багатьох рослин, таких як: сенполії (узамбарські фіалки), глоксинії, стрептокарпуси, бегонії, королівські бегонії, орхідеї, драцени, диффенбахії, монстери.

С данным товаром также покупают:

 
Мікс Овочів сушених для гризунів Крафт 80 г Zelena Zoo
79,00 грн
 
Блакитна глина для равликів і папуг 200 г Zelena Zoo
65,00 грн
 
Насіння Коноплі 150 г Zelena Zoo
52,00 грн
 
Мінеральний мікс для папуг, гризунів і равликів 150 г Zelena Zoo
115,00 грн
 
Сухняшки: Вим'я яловиче Крафт 50 г Zelena Zoo
Сухняшки: Вымя говяжье Крафт 50г Zelena Zoo — богатый источник легкоусвояемых жиров и витаминов. Рекомендован собакам...
79,50 грн
 
Сухняшки: Легені яловичі Крафт 40 г Zelena Zoo
Сухняшки: Легкое говяжье Крафт 40г Zelena Zoo — самый высококалорийный продукт, белок 60%. Прекрасное и полезное лако...
79,50 грн
 
Сухняшки: Вим'я яловиче пакет 50 г Zelena Zoo
Сухняшки: Вымя говяжье пакет 50г Zelena Zoo — богатый источник легкоусвояемых жиров и витаминов. Рекомендован собакам...
68,00 грн
 
Просо в колосках 30 г Zelena Zoo
28,00 грн

Информация о производителе