Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Гілочки ліщини 50 г Zelena Zoo

 
Гілочки ліщини 50 г Zelena Zoo
Цена:
30,50 грн
Код товара:
ZZ-VL50
Наличие:
много
Гілочки ліщини 50 г Zelena Zoo

Гілочки ліщини 50г Zelena Zoo - натуральні гілочки дерев. Обов'язкова добавка до кормів шиншил, дегу, кроликів, морських свинок, щурів, хом'яків і мишок. Постійне споживання паличок забезпечує відмінний стан зубів на довгий час. Регулярно замінюйте з'їдені палички свіжими. Гілки плодових дерев і чагарників обов'язково повинні входити в щоденний раціон гризунів і кроликів. Це необхідно не тільки для урізноманітнення їхнього раціону, а й для сточування постійно зростаючих зубів. Дуже важливо давати гілки з корою, оскільки саме кора є основним джерелом поживних речовин. Гілочки містять значну кількість цінних білків, вітамінів, мінеральних речовин і мікроелементів.

Склад: натуральні молоді пагони ліщини. Без штучних барвників і консервантів.

Заготовляють гілочки фруктових дерев навесні і влітку, тому що в цей період у них значно більше вітамінів і корисних речовин, а решти дерев - узимку, тому що в них у цей час накопичується максимальна кількість жирів і білка.

Палички для гризіння з гілок підтримують зуби Вашого улюбленця в здоровому стані природним способом. Постійне споживання паличок забезпечує відмінний стан зубів на довгий час.

Рекомендації по годівлі: розмістіть кілька гілочок по всій клітці і регулярно замінюйте брудні гілочки свіжими. Дайте Вашому вихованцеві пожувати паличок і він буде задоволений.

Вага: 50 г висушених паличок з корою.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе