Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Верба/Кропива ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 
Верба/Кропива ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Цена:
71,00 грн
Код товара:
ZZ-ZR-IK
Наличие:
много
Верба/Кропива ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

Верба/Кропива ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo - ароматна суміш прямо з природи. Цей зелений раціон ми створили для гармонійного поєднання речовин, які присутні в Вербі бо розріджують кров, і тих речовин, які кров згортають, - на них багата Кропива.

Збалансована, багата суміш трав та листя – це здорове доповнення до щоденного раціону гризунів. Сушені трави - справжня слабкість для ваших улюбленців, що забезпечує відмінне травлення та правильну сточку зубів. Здорова дієта, багата на клітковину щодня. Зелений раціон Верба/Кропива не тільки чудово пахне, а й є важливою частиною меню. Природні інгредієнти для правильного збалансованого та здорового харчування гризунів.

Склад: листя та стебла верби та кропиви.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами у достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами та повноцінним білком. Сприяє вирощуванню здорового, добре розвиненого молодняку.

Верба знімає різного роду запалення, виступає у ролі легкого знеболювального та сечогінного засобу, зупиняє кровотечі, підвищує імунітет. У складі верби дуже багато саліцилатів, особливо у корі. Це речовини, з яких отримана ацетилсаліцилова кислота.

Кропива дуже багата аскорбіновою кислотою, каротином, а також вітамінами К, Е і В і мікроелементами: серед яких залізо, магній, мідь, кальцій та ін. У листі кропиви також містяться флаваноїди, дубильні речовини, таніни, фітонциди, органічні кислоти, хлорофіл, глікозиди та інші. Кропива застосовується як ранозагоювальний, загальнозміцнюючий, проносний, вітамінний, протисудомний, відхаркувальний засіб. Кропиву так само рекомендують як засіб, що підвищує виділення молока у годуючих, звичних запорах, шлункових кольках, розладах травлення.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе