Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Чумиза і Сенегальське просо в колосках 30 г Zelena Zoo

 
Чумиза і Сенегальське просо в колосках 30 г Zelena Zoo
Цена:
32,00 грн
Код товара:
ZZ-CHSP
Наличие:
много
Чумиза і Сенегальське просо в колосках 30 г Zelena Zoo

Чумиза і Сенегальське просо в колосках 30 г Zelena Zoo - це прекрасний корм для птахів, особливо для хвилястих папуг і дрібних декоративних птахів. Чумиза це ласощі, а не основний корм. Тому давати чумизу потрібно обмежено, а то ваш птах відмовиться їсти свій основний корм і буде їсти тільки чумизу!

Склад і корисні властивості чумизи: Чумиза багата каротином і клітковиною, вітамінами групи В (особливо В1, В2), а також кальцієм, калієм, сіркою, магнієм, кремнієм і фосфором. Чумиза вирізняється високим вмістом білків, жиру та вуглеводів, має високу енергетичну цінність і посідає за цим показником перше місце.

Рекомендація від виробника щодо застосування: використовуйте як додаткове харчування до основного раціону. Вішайте чумизу в клітку 3-4 рази на тиждень. Чумизу дуже добре можна використовувати для приручення птаха, як винагороду. Так само чумиза корисна при розведенні птахів.

Вага: 30 грам.

Колоскове просо - це чудовий спосіб побалувати вашого улюбленця відмінними ласощами. Палички з колоскового проса створені як натуральна підгодівля і корисна добавка до щоденного раціону для всіх видів птахів: канарок, папуг, амадин та інших.

Просо в колосках дає змогу не тільки отримати задоволення від смаку, а й є прекрасною можливістю фізичних занять для птаха: пташка сама викльовує зерна з натуральних суцвіть. Додавайте сенегальське просо в колоссях до раціону вашого улюбленця. Це особливо необхідно перед періодом розмноження, під час линьки, а також для підживлення птаха.

Чумиза - однорічна культурна рослина, є кормовою та зерновою культурою.

Чумиза - різновид дрібного просо. Ця зернова культура є хорошим кормом для таких птахів, як ткачики, в'юркові та інші зерноїдні.

Хімічний склад чумизи - це великий вміст білків, вітамінів, незамінних амінокислот. У рослині містяться вітаміни А, В, Е, С, К, РР; мінерали (залізо, марганець, мідь, цинк, селен); харчові волокна, зола і клітковина; Б/Ж/У, а також вода; макроелементи (натрій, магній, калій, кальцій, фосфор), антиоксиданти, пектини і флавоноїди.

Біологічна активність: зерна чумизи покращують травлення, стимулюють роботу селезінки, підвищують апетит. Виводять затриману в організмі їжу, допомагають перетравленню їжі.

Протипоказання: Немає.

Чумиза (ботанічна назва - італійське просо) за вмістом білків набагато багатша за зерна проса, кукурудзи, вівса. У чумизі багато вітамінів В1, В2. Підходить для папуг усіх видів.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе