Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Копошилка для папуг (суха годівничка) 100 г Zelena Zoo

 
Копошилка для папуг (суха годівничка) 100 г Zelena Zoo
Цена:
112,00 грн
Код товара:
ZZ-KDP
Наличие:
много
Копошилка для папуг (суха годівничка) 100 г Zelena Zoo

Копошилка для папуг (суха годівничка) 100 г Zelena Zoo - це ємність з різноманітними травами та насінням, гілочками та сушеними корисностями, схожими на природне середовище пернатих. Підходить для всіх видів папуг та декоративних птахів. Імітує природну харчову поведінку і здатна надовго зайняти птаха.

Відео як молоденькі папужки в зоомагазині гребуться в Копошилці И еще одне відео з Копошилкою

Копошилка багата на корисні ласощі, які потрібно видобути з неї. Ця суха годівниця може бути використана як варіант дозвілля для птиці як поза кліткою, так і в ній самій. Папуги люблять копатися і довго сидіти, вишукуючи і дегустуючи різноманітні смаколики-інгредієнти сухої годівнички.

Копання в сухій годівничці - це не просто поїдання, це захоплююче заняття для пернатого. Зайнятий папуга при цьому тривалий час. Зайнятий справою, яка йому подобається. Він шукає, копається, розгрібає ... з інтересом і знанням справи!)) Цим і займаються папуги в природі більшу частину часу. Не позбавляйте своїх вихованців цієї насолоди!

Склад: спориш, календула, іван-чай, горобина, топінамбур, чуміза, сенегальське просо, насіння подорожника, дині, гарбуза, кавуна, клена, ясеня, липи, морська ракушка, блакитна глина, цедра апельсина, граната, грейпфрута, гілочки смородини, ромашка, цвіт липи, розторопші насіння, лист шовковиці, глід ягода, шипшина.

Важливо! Папуги можуть спочатку лякатися незнайомого предмета, тому якийсь час Копошилку можна поставити взагалі не в клітці, а поряд. Або, наприклад, на підвіконні. А потім потихеньку і на дно клітки. Птахи протягом кількох днів її освоять, полюблять і звикнуть. І коли зрозуміють, що Копошилка не ворог – займатимуться і копатимуться в ній досить тривалий час.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе