Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Злакомка 100 г мікс колосків злакових рослин Zelena Zoo

 
Злакомка 100 г мікс колосків злакових рослин Zelena Zoo
Цена:
112,00 грн
Код товара:
ZZ-ZLA
Наличие:
много
Злакомка 100 г мікс колосків злакових рослин Zelena Zoo

Мікс колосків злакових рослин 100 г Злакомка 100 г Zelena Zoo - це прекрасний корм для птахів, особливо для хвилястих папуг і дрібних гризунів, таких, як хомячки. Просо в колосках це і ласощі і основний корм, який дає змогу не тільки отримати задоволення від смаку, а й є прекрасною можливістю фізичних занять для птаха: пташка сама викльовує зерна з натуральних суцвіть. А хомячки та мишки будують собі хатки. Додавайте просо в колоссях до раціону вашого улюбленця. Це особливо необхідно перед періодом розмноження, під час линьки, а також для підживлення птаха.

Рекомендація щодо застосування: використовуйте як додаткове харчування до основного раціону. Вішайте колоски в клітку 3-4 рази на тиждень. Колоски дуже добре можна використовувати для приручення птаха, як винагороду.

Склад: чумиза червона, чумиза біла (сенегальське просо), пайза, просо, овес, різновиди сорго, амарант, щіриця, колосся лугових трав.

Вага: 100 грам.

Колоскове просо - це чудовий спосіб побалувати вашого улюбленця відмінними ласощами. Палички з колоскового проса - це натуральна підгодівля і корисна добавка до щоденного раціону для всіх видів птахів: канарок, папуг, амадин та інших.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе