Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Кукурудзяні рильця для гризунів 25 г Zelena Zoo

 
Кукурудзяні рильця для гризунів 25 г Zelena Zoo
Цена:
30,50 грн
Код товара:
ZZ-KR25
Наличие:
много
Кукурудзяні рильця для гризунів 25 г Zelena Zoo

Кукурудзяні рильця для гризунів 25 г Zelena Zoo містять у собі велику кількість вітаміну К, а також вітаміни груп А, Е, В, інозит, ретинол, токоферол, жирну олію, тіамін, рибофлавін, органічні кислоти, глікозиди та дубильні речовини. При згодовуванні кукурудзяних волокон гризунам нормалізується їх травлення, усувається застій жовчі, покращуються її показники. Кукурудзяні рильця сприяють виведенню з організму сполук, які провокують камнеутворення, використовуються як хороший сечогінний засіб.

Відео шиншил, що ласують Кукурудзяними рильцями

Підходить для таких гризунів, як: шиншили, дегу, кролики, морські свинки, щури, хом'яки.

Кукурудзяні стовпчики з приймочками складаються з безлічі тонких ниток переплутаних між собою. Звідси і походить їх друга поширена назва "кукурудзяне волосся".

Колір доброякісної сировини різний: світло-жовтий, золотаво-жовтий, червонувато-коричневий. Запах слабкий, своєрідний. У разі пересушування - приймочки подрібнюються і розфарбовуються.

Кукурудзяні приймочки мають кровоспинну дію, при цьому збільшується вміст протромбіну і кількість тромбоцитів у крові. Чому прискорюється процес її згортання. Стовпчики з приймочками є "знижуючими" сечові камені в пісок, а також і жовчні камені. Вони включаються в багато жовчогінних сумішей трав.

Склад: рильця кукурудзи містять сапоніни (до 3,18%), речовини дубильні, глікозиди гіркі (до 1,5%), флавоноїди, алкалоїди (до 0,5%), олія ефірна (до 0,12%), олія жирна (До 2,5%), стерини (стигмастерол, ситостерол), вітаміни К і С, мікроелементи та інші речовини.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе