Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Жердинка ліщинова з корою 25 см Zelena Zoo

 
Жердинка ліщинова з корою 25 см Zelena Zoo
Цена:
52,00 грн
Код товара:
ZZ-JL25
Наличие:
много
Жердинка ліщинова з корою 25 см Zelena Zoo

Жердинка ліщинова з корою 25 см Zelena Zoo необхідна птахам для ночівлі та денного проведення часу. Найкраще прикріплювати у клітці справжні гілочки дерев, так як від того, з якого матеріалу зроблені присади, залежить здоров'я лапок та загальне самопочуття птиці. Також натуральні гілки берези і ліщини папуги та інші птахи зможуть гризти дзьобом, поповнюючи організм додатковими мікроелементами.

Жердинка може бути встановлена ​​в будь-якому місці клітки, застосовна до будь-якого типу (вертикальних або горизонтальних) решітки клітки. Надійне та зручне металеве кріплення, прути клітини затискаються між металевими гайками.

Переваги жердинок з корою перед гладкошліфованими дерев'яними жердинками: якщо поверхня повністю гладка і рівна, то при сидінні на ній кінцівки відчуватимуть тиск на ті самі точки, а це не дуже добре. Пластикові жердинки взагалі можна ставити в клітину лише в період хвороби пернатого, коли необхідно піддавати клітку дезінфекції.

Папуги мають природний рефлекс при сидінні на гілці міцно стискати її кігтиками. Оскільки папуги практично весь час проводять у клітці, їм необхідно надати жердинки, різні за формою та розміром.

Наші березові жердинки з корою дозволяють птахам правильно ставити лапу під час посадки, гризти їх без шкоди для здоров'я, отримуючи при цьому корисні речовини.

Розмір: 25 см довжина (діаметр натуральної жердинки може змінюватись від 1 до 2 см)

Матеріали: дерево, метал

Важливо: жердинки натуральні і можуть мати природні нерівності, повністю безпечні для здоров'я птахів.До продажу ми постаралися виділити 2 види жердинок: рівні поодинокі та нерівні гілки або гілки з розгалуженнями. Всі вони однакової довжини 25 см. За своїм бажанням ви можете повідомити менеджеру, яку (рівну або нерівну) жердинку ви хочете придбати.

Кора продукт натуральний, дефекти кори АБО ЇЇ ЧАСТИНА ВІДСУТНІСТЬ не є браком!

Кожен виріб з натуральної деревини має свою унікальну форму та текстуру і може відрізнятись від представленого на картинці.

С данным товаром также покупают:

 
Мінеральний мікс для папуг, гризунів і равликів 150 г Zelena Zoo
115,00 грн
 
Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 3 шт. 12 см Zelena Zoo
32,00 грн
 
Гойдалка-Погризушка для папуг натур.дерев. з кульками 35 см Zelena Zoo
Качеля-погрызушка для попугаев натур. дерев. с шариками 35 см - это безопасная и полностью натуральная игрушка для пт...
98,00 грн
 
Кулька з дзвіночком для папуг і котів 4 см Zelena Zoo
32,00 грн
 
Просо в колосках 30 г Zelena Zoo
28,00 грн
 
Вільхові шишки 50 г Zelena Zoo
45,00 грн
 
ПОГРИЗУШКИ гілочки (палички) для гризунів 50 г Zelena Zoo
ПОГРЫЗУШКИ палочки для грызунов 50г Zelena Zoo— натуральные веточки деревьев. Обязательная добавка к кормам шиншилл, ...
32,00 грн
 
Гілочки ліщини 50 г Zelena Zoo
30,50 грн

Информация о производителе