Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

ПОГРИЗУШКИ гілочки (палички) для гризунів 50 г Zelena Zoo

 
ПОГРИЗУШКИ гілочки (палички) для гризунів 50 г Zelena Zoo
Цена:
32,00 грн
Код товара:
ZZ-PO50
Наличие:
много
ПОГРИЗУШКИ гілочки (палички) для гризунів 50 г Zelena Zoo

ПОГРИЗУШКИ гілочки (палички) для гризунів 50 г Zelena Zoo - натуральні гілочки дерев. Обов'язкова добавка до кормів шиншил, дегу, кроликів, морських свинок, щурів, хом'яків та мишок. Постійне споживання паличок забезпечує відмінний стан зубів тривалий час. Регулярно замінюйте з'їдені палички свіжими. Гілки плодових дерев та кущів обов'язково повинні входити до щоденного раціону гризунів та кроликів. Це необхідно не тільки для різноманітності їх раціону, але і для сточування зубів, що постійно ростуть. Дуже важливо давати гілочки із корою, оскільки саме кора є основним джерелом поживних речовин. Гілки містять значну кількість цінних білків, вітамінів, мінеральних речовин та мікроелементів.

Склад: натуральні молоді пагони верби, ліщини, шовковиці, яблуні, груші, акації, горобини, шипшини, липи, смородини, топінамбуру. Без штучних барвників та консервантів.

Заготовляють гілочки фруктових дерев навесні та влітку, оскільки у період значно більше вітамінів і корисних речовин, інших дерев — взимку, т.к. в них у цей час накопичується максимальна кількість жирів та білка.

Палички для гризіння з гілок підтримують зуби Вашого вихованця у здоровому стані природним способом. Постійне споживання паличок забезпечує відмінний стан зубів тривалий час.

Рекомендації щодо годування: розмістіть кілька гілочок по всій клітині та регулярно замінюйте брудні гілочки свіжими. Дайте Вашому вихованцю пожувати паличок ПОГРИЗУШКИ - і його душа буде задоволена.

Вага: 50 г висушених гілочок із корою.

С данным товаром также покупают:

 
Дикі Ягоди для гризунів і папуг 50 г Zelena Zoo
28,00 грн
 
Сепія подріблена для равликів, черепах 50 г крафт Zelena Zoo
125,00 грн
 
Блакитна глина для равликів і папуг 200 г Zelena Zoo
65,00 грн
 
Насіння Коноплі 150 г Zelena Zoo
52,00 грн
 
Мінеральний мікс для папуг, гризунів і равликів 150 г Zelena Zoo
115,00 грн
 
Сухняшки: Сухожилля яловиче пакет 50 г Zelena Zoo
Сухняшки: Сухожилие говяжье пакет 50г Zelena Zoo — наиболее ценное среди всех лакомств. Сухожилие состоит из хряща(60...
68,00 грн
 
Сухняшки: Вим'я яловиче Крафт 50 г Zelena Zoo
Сухняшки: Вымя говяжье Крафт 50г Zelena Zoo — богатый источник легкоусвояемых жиров и витаминов. Рекомендован собакам...
79,50 грн
 
Сухняшки: Вим'я яловиче пакет 50 г Zelena Zoo
Сухняшки: Вымя говяжье пакет 50г Zelena Zoo — богатый источник легкоусвояемых жиров и витаминов. Рекомендован собакам...
68,00 грн

Информация о производителе