Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Шовковиця/Яблуня ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 
Шовковиця/Яблуня ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Цена:
71,00 грн
Код товара:
ZZ-ZR-SY
Наличие:
много
Шовковиця/Яблуня ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 

Шовковиця/Яблуня ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo - здорове задоволення на кожен день. Містить збалансовану суміш вітамінів та мікроелементів. Зелений раціон Шовковиця/Яблуня не тільки чудово пахне, а й є важливою частиною меню.

Склад: сушене листя та гілочки шовковиці та яблуні.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами у достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами та повноцінним білком. Сприяє вирощуванню здорового, добре розвиненого молодняку.

У листі яблуні, як і в плодах, містяться фенольні сполуки, які зміцнюють стінки судин, зменшують їх ламкість і проникність, сприяють засвоєнню вітаміну С. У листі яблуні вітаміну С – 400 мг на 100 грам.

Сушене листя яблуні корисне при анемії (малокровії), високому рівні холестерину в крові, має жовчогінну властивість.

У листі шовковиці міститься великий набір корисних компонентів. Це і тіамін, і піридоксин, рибофлавін, нікотинова кислота та інші речовини.

Листя шовковиці використовується для лікування шкірних захворювань і підвищення захисних сил організму.

Листя шовковиці рекомендується при шлунково-кишкових проблемах, запаленні легень і бронхів. Використовується листя шовковиці при захворюваннях печінки та нирок, при різних захворюваннях серця, для зниження тиску та при захворюваннях шлунка та кишечника.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе