Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Дзвіночок для папуг на ланцюжку із намистинами 14 см Zelena Zoo

 
Дзвіночок для папуг на ланцюжку із намистинами 14 см Zelena Zoo
Цена:
62,00 грн
Код товара:
ZZ-K14
Наличие:
много
Дзвіночок для папуг на ланцюжку із намистинами 14 см Zelena Zoo

Дзвіночок для папуг на ланцюжку із намистинами 14 см Zelena Zoo. Навіщо потрібні дзвіночки для папуг? Багато наших улюбленців змушені годинами перебувати на самоті і зазвичай закриті в клітці. Деякі птахи стають млявими від нудьги, інші починають смикати-перебирати пір'я, що може спричинити самоощип. Смішні іграшки є вирішенням перерахованих проблем. Надаючи папужці багато розваг і фізичних вправ, ви за допомогою іграшок допомагаєте йому перебувати в тонусі і бути здоровим.

Після пошуку їжі та сну, на другому місці у пріоритеті у птахів – ігровий час. Це природна поведінка птахів, - колупати, розгризати, смикати. Граючи, вони навчаються нових навичок, розвивають спритність і координацію. Все це досягається при взаємодії з безліччю різних об'єктів. Чим більший і різноманітніший у них цих об'єктів-іграшок, тим здоровішими психічно, впевненіше і менш агресивнішими вони будуть. Іграшки для папуг не тільки чудовий спосіб розважити пташку поки вас немає вдома, це важливий елемент фізичного та психологічного розвитку вихованця.

Розмір: Довжина 14 см. Розмір дзвіночка 22 мм.

Пам'ятайте, що у папуги мозок розвинений, як у дитини 3-х років, а в цьому віці діти грають, пізнають світ та хуліганять!

Якщо ви завели собі пернатого друга, - зробіть його життя цікавим та щасливим!

 

С данным товаром также покупают:

 
Мох Ягель субстрат для тераріуму 1 л Zelena Zoo
46,00 грн
 
Коріння Кульбаби 80 г Zelena Zoo
79,50 грн
 
КорнеСуміш 100 г Zelena Zoo
79,50 грн
 
Гілочки смородини 40 г Zelena Zoo
Веточки Смородины 40 г Zelena Zoo входят в рацион большинства травоядных животных, более всего в них ценится их кора,...
33,50 грн
 
Вільхові шишки 50 г Zelena Zoo
45,00 грн
 
Пелюстки Соняшника 30 г Zelena Zoo
58,00 грн
 
Шишка-іграшка для папуг з намистинами 17 см Zelena Zoo
Шишка-игрушка для попугаев с бусинами 17 см - это безопасная и полностью натуральная игрушка для птиц из шишки крымск...
62,00 грн
 
Чумиза і Пайза (японське просо) в колосках 30 г Zelena Zoo
33,50 грн

Информация о производителе