Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Іграшка-гойдалка трикутна з дзвіночком для птахів 20 см Zelena Zoo

 
Іграшка-гойдалка трикутна з дзвіночком для птахів 20 см Zelena Zoo
Цена:
64,00 грн
Код товара:
ZZ-IKT20
Наличие:
много
Іграшка-гойдалка трикутна з дзвіночком для птахів 20 см Zelena Zoo

Іграшка-гойдалка трикутна з дзвіночком для птахів 20 см Zelena Zoo це безпечна і повністю натуральна іграшка для птахів з джутового каната, гілочок верби та кульок з лози пальми ротанга. Цю іграшку можна назвати погризушкою, так як всі її складові (крім металевого гачка для кріплення до клітки) повністю натуральні і можна згризти!

Ця Гойдалка-погризушка вбереже ваше майно від псування, і допоможе завжди бути у чудовій фізичній формі.

Іграшка допоможе задовольнити природну цікавість папуги щось розв'язувати, розкручувати, точити та колупати. Ваш пернатий лазитиме, висітиме, "бодатиме" цю іграшку, так що сміливо можна назвати її тренажером "зі спортивним ухилом".

Розгойдуватися на гойдалках - одна з найулюбленіших ігор папуги. Підвішена в клітці Гойдалка-погризушка займе папужку не на один день. Адже нормальний стан енергійного та компанейського пернатого що-небудь смикати, гризти, бренчати, створювати більше шуму. Іграшка зробить щасливішим за вашого бешкетника.

Іграшки для папуг не тільки чудовий спосіб розважити пташку поки вас немає вдома, це важливий елемент фізичного та психологічного розвитку вашого улюбленця.

Розміри: 20*17 см.

Важливо: кора продукт натуральний, дефекти кори АБО ЇЇ ЧАСТИНА ВІДСУТНІСТЬ не є браком!

Пам'ятайте, що у папуги мозок розвинений, як у дитини 3-х років, а в цьому віці діти грають, впізнають світ та хуліганять!

Якщо ви завели собі пернатого друга, - зробіть його життя цікавим та щасливим!

С данным товаром также покупают:

 
Чумиза і Сенегальське просо в колосках 30 г Zelena Zoo
Сенегальское просо в колосьях – это натуральное и самое популярное лакомство для всех видов попугаев. Шелуха, которое...
32,00 грн
 
Сепія (панцир каракатиці) для папуг, гризунів 40 г крафт Zelena Zoo
133,00 грн
 
Поличка із пемзи для шиншил 15*10*2,5 см Zelena Zoo
Полочка из пемзы для шиншилл 15*10*2,5 см Zelena Zoo - это полка-этаж для лазанья и отдыха, а также для грызения и ст...
119,00 грн

Информация о производителе