Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Гілочки шовковиці 50 г Zelena Zoo

 
Гілочки шовковиці 50 г Zelena Zoo
Цена:
30,50 грн
Код товара:
ZZ-VSH50
Наличие:
много
Гілочки шовковиці 50 г Zelena Zoo

Гілочки шовковиці 50г Zelena Zoo - натуральні гілочки дерев. Обов'язкова добавка до кормів шиншил, дегу, кроликів, морських свинок, щурів, хом'яків і мишок. Постійне споживання паличок забезпечує відмінний стан зубів на довгий час. Регулярно замінюйте з'їдені палички свіжими. Гілочки плодових дерев і чагарників обов'язково повинні входити в щоденний раціон гризунів і кроликів. Це необхідно не тільки для урізноманітнення їхнього раціону, а й для сточування постійно зростаючих зубів. Дуже важливо давати гілки з корою, оскільки саме кора є основним джерелом поживних речовин. Гілочки містять значну кількість цінних білків, вітамінів, мінеральних речовин і мікроелементів.

Склад: натуральні молоді пагони шовковиці. Без штучних барвників і консервантів.

Заготовляють гілочки фруктових дерев влітку, тому що в цей період у них значно більше вітамінів і корисних речовин, а решти дерев - узимку, тому що в них у цей час накопичується максимальна кількість жирів і білка.

Палички для гризіння з гілок підтримують зуби Вашого улюбленця в здоровому стані природним способом. Постійне споживання паличок забезпечує відмінний стан зубів на довгий час.

Рекомендації по годівлі: розмістіть кілька гілочок по всій клітці і регулярно замінюйте брудні гілочки свіжими. Дайте Вашому вихованцеві пожувати паличок і він буде задоволений.

Вага: 50 г висушених паличок з корою.

С данным товаром также покупают:

 
Поличка кутова на клітку дерев’яна 28 см Zeelena Zoo
98,00 грн
 
Конюшина трава з квітом ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
77,00 грн
 
Просо в колосках 30 г Zelena Zoo
26,50 грн
 
Бурячок сушений для гризунів Крафт 80 г Zelena Zoo
79,00 грн
 
Сухняшки: Рубець яловичий пакет 50 г Zelena Zoo
Сухняшки: Рубец говяжий пакет 50г Zelena Zoo — богатый на минеральные вещества продукт, без каких либо химических обр...
68,00 грн
 
Сухняшки: Легені яловичі Крафт 40 г Zelena Zoo
Сухняшки: Легкое говяжье Крафт 40г Zelena Zoo — самый высококалорийный продукт, белок 60%. Прекрасное и полезное лако...
79,50 грн
 
Злакомка 100 г мікс колосків злакових рослин Zelena Zoo
101,00 грн
 
Мати й мачуха/Яснотка ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
77,00 грн

Информация о производителе