Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Травка для кішок зелена підкормка 70 г Zelena Zoo

 
Травка для кішок зелена підкормка 70 г Zelena Zoo
Цена:
26,00 грн
Код товара:
ZZ-TR50
Наличие:
много
Травка для кішок зелена підкормка 70 г Zelena Zoo

Травка для кішок зелена підкормка 70 г Zelena Zoo — натуральна суміш для пророщування зеленої трави. У складі суміш насіння високого ступеня схожості та екологічно чистого субстрату без будь-яких хімічних добавок.

Трава – це натуральний, екологічно чистий продукт, який нормалізує процес травлення, і є природним джерелом клітковини, вуглеводів, вітамінів, незамінних жирних кислот, каротину. На відміну від вуличної трави не містить хімікатів, хвороботворних мікроорганізмів та яєць гельмінтів.
Поїдання трави є природною потребою кішок, гризунів, птахів, які дуже люблять щипати зелену траву і купатися в ній. Трава сприяє очищенню шлунка від вовни, а також збереже в цілісності декоративні рослини у квартирі.

Вага: 70 г

Склад: насіння злаків (овес, пшениця, ячмінь, жито, червоне та жовте просо), штучний ґрунт (дренажно-живильний субстрат), лоток.

Оптимальне співвідношення вуглеводів, білків, жирів та вітамінів у траві дозволяє використовувати її як дієтичний та лікувальний засіб. Трава містить цілу низку незамінних амінокислот, калій, кальцій, кремній, магній, сірку, фосфор, мікроелементи, вітаміни В1, В2, В6 (каротин, Е, холін, біотин, фолацин). Поїдання трави сприяє лікуванню сечокам'яної хвороби, метеоризму, фізичної перевтоми, захворювань нервової системи, шкіри, органів зору у кішок, гризунів та птахів. Є засобом профілактики гіповітамінозу.

УВАГА! Лоток може бути використаний повторно!

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

  1. Налийте у лоток води. Накрийте кришкою та поставте в тепле темне місце.
  2. Через 2-3 дні зніміть кришку та поливайте, не допускаючи висихання.
  3. На 5-8 день трава готова до вживання.

Товаров в данной категории: 1

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе