Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів

 
Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів
Цена:
71,00 грн
Код товара:
ZZ-ZR-PR
Наличие:
много
Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів

Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo – трав'яниста злакова рослина із лікарськими властивостями, ароматна суміш прямо з природи. Здорове задоволення кожного дня. Збалансована, багата суміш трав та листя – це здорове доповнення до щоденного раціону гризунів. Сушені трави - справжня слабкість для ваших травоїдних, що забезпечує відмінне травлення та правильну сточку зубів.

Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo - здорова дієта, багата на клітковину щодня. Зелений раціон Пирій є важливою частиною меню. Природні інгредієнти для правильного збалансованого та здорового харчування гризунів.

Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів не тільки сприятиме здоров'ю і благополуччю вашого вихованця, але й принесе задоволення від кожного прийому їжі. Включіть пирій до щоденного меню вашого гризуна і спостерігайте за тим, як значно покращується його якість життя та загальний стан здоров'я.

Ідеально підходить для широкого спектру гризунів, включаючи кроликів, морських свинок, хом'яків, шиншил, дегу, щуриків, мишок піщанок та інших малих домашніх вихованців. Він є відмінним вибором як для щоденного харчування, так і для різноманітності в раціоні вашого вихованця.

Також сушена трава пирію може бути корисним доповненням до раціону багатьох видів папуг, але його слід вводити обережно та в малих кількостях. Сушена трава пирію містить вітаміни та мінерали, які можуть підтримувати загальне здоров'я птахів, зокрема вітамін С, К, і залізо. Вони також мають антиоксидантні властивості, які можуть бути корисними для здоров'я папуг.

Склад: трава пирію повзучого зібрана до цвітіння.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами у достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами та повноцінним білком. Сприяє вирощуванню здорового, добре розвиненого молодняку. Виріб зібрано та упаковано вручну.

Також в наявності є Запашний луг ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів

С данным товаром также покупают:

Погризушка-іграшка Гелікоптер 38 см Zelena Zoo
200,00 грн
 
Щасливчик! ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Везунчик! ЗЕЛЕНЫЙ РАЦИОН для грызунов 100 г Zelena Zoo - ароматная смесь прямо из природы. Здоровое удовольствие на к...
89,50 грн
 
Салат із кульбаби ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Салат из одуванчиков ЗЕЛЕНЫЙ РАЦИОН для грызунов 100 г Zelena Zoo - натуральное питание грызунов на каждый день. Сбал...
89,50 грн
 
Вітамінне асорті ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Витаминное ассорти ЗЕЛЕНЫЙ РАЦИОН для грызунов 100 г Zelena Zoo - ароматная смесь прямо из природы. Здоровое удовольс...
89,50 грн
 
Конюшина трава з квітом ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
85,00 грн
 
Камінь з кріпленням для сточування зубів 10 см Zelena Zoo
64,00 грн
 
Пелюстки Соняшника 30 г Zelena Zoo
58,00 грн
 
Мати-й-мачуха ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Мать-и-мачеха ЗЕЛЕНЫЙ РАЦИОН для грызунов 100 г Zelena Zoo
77,00 грн

Информация о производителе