Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Малина/Ожина ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 
Малина/Ожина ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Цена:
71,00 грн
Код товара:
ZZ-ZR-ME
Наличие:
много
Малина/Ожина ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

Малина & Ожина ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo - листя малини та ожини містять органічні кислоти, мінерали та велику кількість вітаміну С. Мають в'яжучу та протизапальну дію. Стебла мають невеликі шипи, що природно для пагонів малини та ожини.

Склад: плоди, листя і стебла малини і ожини.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами в достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами та повноцінним білком. Сприяє вирощуванню здорового, добре розвиненого молодняка.

Листя малини містить органічні кислоти, клітковину, марганець, вітамін С, Е, К, фолієву кислоту, магній, йод, флавоноїди (кверцетин, ціанідин, кемпферол) та інші речовини. Цілющі властивості листя малини як сильного потогінного і жарознижувального засобу визнані лікарями традиційної медицини. Листя малини має гарну кровоспинну властивість, а також допомагає в разі розладів кишечника.

ВАЖЛИВО: листя малини здатне тонізувати м'язи матки, що здатне прискорювати процес пологів, тому під час вагітності давати його не рекомендується.

Завдяки високому відсотку вмісту вітаміну С, листя ожини чудово справляється з дизентерією та отруєннями. Листя ожини приводить у норму обмін речовин.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе