Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Кропива ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 
Кропива ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Цена:
71,00 грн
Наличие:
много
Кропива ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 

Кропива ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo - ароматна суміш прямо з природи. Збалансована, багата суміш трав та листя – це здорове доповнення до щоденного раціону гризунів. Сушені трави - справжня слабкість для ваших травоїдних, що забезпечує відмінне травлення та правильне шліфування зубів.

Здорова дієта, багата на клітковину щодня. Вітамінне асорті не тільки чудово пахне, а й є важливою частиною меню. Природні інгредієнти для правильного збалансованого та здорового харчування гризунів.

Склад: листя та стебла кропиви.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами у достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами та повноцінним білком. Сприяє вирощуванню здорового, добре розвиненого молодняку.

Кропива дуже багата аскорбіновою кислотою, каротином, а також вітамінами К, Е і В і мікроелементами: серед яких залізо, магній, мідь, кальцій та ін. У листі кропиви також містяться флаваноїди, дубильні речовини, таніни, фітонциди, органічні кислоти, хлорофіл, глікозиди та інші. Кропива застосовується як ранозагоювальний, сечогінний, загальнозміцнюючий, проносний, вітамінний засіб. Кропиву рекомендують як засіб, що підвищує виділення молока, звичних запорах, шлункових коліках, розладах травлення.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе