Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Конюшина трава з квітом ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 
Конюшина трава з квітом ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Цена:
85,00 грн
Код товара:
ZZ-ZR-KO
Наличие:
много
Конюшина трава з квітом ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

Конюшина трава з квітом ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo - ароматна суміш прямо з природи. Збалансована, багата суміш трав і листя - це здорове доповнення до щоденного раціону гризунів. Сушені трави - справжня слабкість для ваших травоїдних, що забезпечує чудове травлення і правильну сточку зубів.

Здорова дієта, багата на клітковину щодня. Зелений раціон Конюшина не тільки чудово пахне, але і є важливою частиною меню. Природні інгредієнти для правильного збалансованого і здорового харчування гризунів.

Склад: листя, стебла і квіти конюшини червоної.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами в достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами і повноцінним білком. Сприяє вирощуванню здорового, добре розвиненого молодняка.

Конюшина - прекрасний очищувач слизу і крові, допомагає зупиняти поширення інфекцій усередині тіла. Червона конюшина - надійне джерело поживних речовин, які необхідні для боротьби з дегенеративними хворобами. Це антибіотична, протизапальна, антивірусна, протигрибкова, антимікробна, антимікробна рослина.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе