Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Мікс колосків злакових рослин 100 г Злакомка 100 г Zelena Zoo

Мікс колосків злакових рослин 100 г Злакомка 100 г Zelena Zoo
Цена:
79,50 грн
Код товара:
ZZ-ZLA
Наличие:
много
Мікс колосків злакових рослин 100 г Злакомка 100 г Zelena Zoo

Мікс колосків злакових рослин 100 г Злакомка 100 г Zelena Zoo - це прекрасний корм для птахів, особливо для хвилястих папуг і дрібних гризунів, таких, як хомячки. Просо в колосках це і ласощі і основний корм, який дає змогу не тільки отримати задоволення від смаку, а й є прекрасною можливістю фізичних занять для птаха: пташка сама викльовує зерна з натуральних суцвіть. А хомячки та мишки будують собі хатки. Додавайте просо в колоссях до раціону вашого улюбленця. Це особливо необхідно перед періодом розмноження, під час линьки, а також для підживлення птаха.

Рекомендація щодо застосування: використовуйте як додаткове харчування до основного раціону. Вішайте колоски в клітку 3-4 рази на тиждень. Колоски дуже добре можна використовувати для приручення птаха, як винагороду.

Вага: 100 грам.

Колоскове просо - це чудовий спосіб побалувати вашого улюбленця відмінними ласощами. Палички з колоскового проса - це натуральна підгодівля і корисна добавка до щоденного раціону для всіх видів птахів: канарок, папуг, амадин та інших.


Информация о производителе